REGISTRACIJA Į KONSULTACIJĄ
FINANSINIŲ SUTARČIŲ ANALIZĖ

Turite klausimų

Skambinkite: +370 640 14040

Rašykite: [email protected]

FiKVA komanda

Marius Jansonas

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti nei 33 000 000 eurų paskolų palūkanų. Marius Jansonas dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu.

Rimvydas Jasinavičius

Finansinės išminties skleidėjas, ekonomistas, verslo konsultantas. Verslininkas, milijonierius, ekonomistas, verslo konsultantas, 176 išradimų bei daugelio mokslo ir publicistinių straipsnių autorius, įvairių mokslo ir technikos premijų laureatas.

Mindaugas Juodaitis

Verslininkas, aktyviai besidomintis finansų valdymu, verslų kūrimu, investavimu. Dalyvavęs daugelyje seminarų ir mokymų pas žinomus finansų ekspertus: Bodo Schaferį, T. Harv Eker, Rimvydą Jasinavičių ir kt. Vysto verslus ir nuolat gilina žinias apie jų efektyvinimą, klasikinę ir interneto rinkodarą, valdymą.

Valentinas Maskoliūnas

Gyvybės draudimo ekspertas, 11 metų aktyviai dirbantis draudimo rinkoje – praktikas. Nuo 2002 m. vadovauja vienos iš draudimo brokerių įmonės filialui. Tik išanalizavę kliento poreikius ir palyginę keletoje draudimo kompanijų galime teigti, kad draudimas parinktas atsižvelgiant į visas aplinkybes ir mažiausiais kaštais.

Raimondas Kivylius

Advokatas, lektorius, skaitantis paskaitas seminaruose teisiniais klausimais. Partneris advokatų kontoroje AVERUS. Praktikos sritys: Teisminiai ginčai ir arbitražas, atstovavimas baudžiamosiose bylose, įmonių teisė, mokesčių teisė. Lietuvos advokatūros narys; Verslo aplinkos gerinimo („Saulėtekio“) komisijos narys.

Tomas Balkus

Nepriklausomas pensijų ir gyvybės draudimų ekspertas. Teikia pensinio fondo ir gyvybės draudimų pasirinkimo įvertinimo bei keitimo (esant būtinybei) klientams paslaugas. Šiuo metu vadovauja draudimo brokerių įmonei UADBB „Ban Vita“, kurios pagrindinė sritis – klientų konsultavimas pensijų kaupimo ir gyvybės draudimų klausimais.

Jurijus Clavas

Verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius, koučingo specialistas, kuris daug laiko skiria nuolatiniam tobulėjimui ir aktyviems veiksmams. Jo misija yra padėti žmonės jų saviugdos kelyje. 2009 metais tapo sertifikuotu Roberto Kijosakio metodikos treneriu Lietuvoje ir pradėjo rengi „Pinigų srauto“ klubus ir kitus mokymus.

Laurynas Didžiulis

Advokatas civilistas, besispecializuojantis finansų rinkų ir verslo teisėje. Dr. Laurynas Didžiulis yra advokatų kontoros CONFIDENCE partneris, turintis beveik šešerių metų teisinio praktinio darbo Lietuvos Aukščiausiajame Teisme patirtį. Taip pat dirbo analitinį darbą Teisės institute. Nuolat skelbia straipsnius teisės mokslo ir praktikos žurnaluose, veda mokymus teisėjams, advokatams, notarams, antstoliams, įmonių juristams ir studentams.

Arnoldas Antanavičius

„Inreal“ konsultacijų ir analizės departamento vadovas. Nekilnojamojo turto srityje turintis daugiau nei penkerių metų patirtį. Pasak Arnoldo, informacija, paremta tyrimais ir analizėmis, leidžia pasirinkti geriausią alternatyvą ir priimti optimalius sprendimus, todėl prieš pradedant ieškoti sau būsto, pasidomėkite, kas vyksta aplinkui ir kas gali nutikti rytoj. Arnoldas gali Jums padėti susidaryti šiandienos nekilnojamojo turto rinkos situacijos vaizdą, įvardinti juntamas tendencijas ir galimus ateities scenarijus.

Audrius Šešplaukis

Turto ir verslo vertinimo ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 1998 metų, „Inreal“ Turto vertinimo departamento vadovas. Audrius yra Lietuvos turto vertintojų Asociacijos narys, Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos Standartų ir metodologijos komisijos narys, savo žinias nuolat gilinantis ir įgūdžius tobulinantis Lietuvos bei užsienio seminaruose ir konferencijose. Gali būti Jums naudingas vykdant turto vertinimo procesą.

Jurgita Jokšaitė Beržanskienė

Nekilnojamojo turto vertintoja asistentė, nuo 2005 metų dirbanti UAB „Inreal“ nekilnojamojo turto vertinimo srityje. Jurgitos credo – „Tobulėdamas pats, dalinkis informacija ir mokyk kitus“.

Linas Mikaila

Įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje ir Kaune, UAB „Statybų Studijų Centras“ direktorius, seminarų „Kiek kainuoja ir trunka individualaus namo statyba?“ lektorius, teikiantis asmenines konsultacijas.

Viktorija Vanagė

Viktorija Vanagė yra fondų valdymo  įmonės „Victory Funds“ valdybos pirmininkė bei įkūrėja. Taip pat, Viktorija įkūrė sutelktinio finansavimo platformą „Profitus“ ir vadovauja 16 žmonių komandai. Pažangiausioms technologijoms neabejinga moteris parodė, kaip proptech ir fintech įmonės gali keisti investavimo rinką. Europoje ir pasaulyje populiarūs veiklos modeliai į Lietuvą atnešė ne tik naujas investavimo madas, bet ir galimybę į investavimą įsitraukti visiems norintiems. Verslininkė taip pat aktyviai įsitraukia į edukavimą ir dalinasi žiniomis apie sutelktinį finansavimą, nekilnojamąjį turtą, verslą bei finansines technologijas.

Tatjana Gaivoronskaja

Gyvybės draudimo vadybininkė, šioje srityje aktyviai dirbanti daugiau nei 6 m. Specializuojasi tiek fizinių, tiek juridinių asmenų draudimo sektoriuje.

Tatjana nemažai laiko dirbo priklausoma draudimo tarpininke, kur visuomet užimdavo tik lyderiaujančias pozicijas Lietuvos mastu dėl klientų skaičiaus bei jų pasitenkinimo ir aukštos darbo kokybės rodiklių.

Dabar bendradarbiauja su viena didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių draudimo brokerių bendrove. Nuolat gilinasi į draudimo rinkos naujoves bei besikeičiančias mokestines tvarkas.

Įvertinus draudimo rinkos galimybes, Tatjana padės Jums priimti geriausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimo sprendimą.

Anžela Mirošnikova

Atstovauja klientus teisminiuose ginčuose bankų bylose. Teisės magistro laipsnis. Praktikos sritys: komercinė teisė, nekilnojamojo turto ir akcininkų teisė, įmonių teisė. Lietuvos advokatūros narys. Advokato darbo stažas – 8 metai.

Gediminas Blaškevičius

Advokatų kontoros Kručkauskas ir partneriai „ConsulTax“ advokatas – partneris, sukaupęs didelę patirtį įmonių teisės, nekilnojamojo turto ir statybų teisės, bankų ir finansų teisės, bankroto ir restruktūrizavimo teisės srityse.

Justė Adomaitytė

Teisininkė, dirbanti advokatų kontoroje AVERUS. Praktikos sritys: teisminiai ginčai, įmonių teisė, sutarčių teisė. Aktyviai dalyvauja šviečiamojoje veikloje, skaito pranešimus seminaruose teisiniais klausimais.

Asta Narvilienė

Mokesčių konsultantė.

Vytautas Kalmatavičius

Advokatas, advokatų kontoros TRINITI partneris ir nekilnojamojo turto ir statybos teisės praktikos grupės darbo vadovas. V. Kalmatavičius turi didelę patirtį nemokumo ir bankroto, bankininkystės teisės klausimais, teikia teisines konsultacijas įmonių teisės, intelektinės nuosavybės, teisminio proceso, sprendimų pripažinimo ir vykdymo srityse.

Erikas Bartaševičius

Teisininkas, turintis 10 metų darbo patirtį skolų išieškojimo srityje. Gali papasakoti apie komunikacijos su kreditoriais svarbą, kaip dėl neteisingos komunikacijos atsiranda skolas, o joms atsiradus - kaip mažiausiomis sąnaudomis jas padengti.

TAPK ASOCIACIJOS NARIU